Zoeken

Gravure85 sponsort voor het 2e jaar Mare Mundi, een vereniging die de Middellandse zee wil beschermen voor toekomstige generaties. Tijdens een duikvakantie op het Griekse eiland Kreta hoorden Monica Verbaarschot en Ernst Hendriks, eigenaren van Gravure85, van dit initiatief. Bij duikschool Dive2gether op Kreta doet Mare Mundi onderzoek en geeft voorlichting. Van het sponsorgeld zijn dit jaar boeken gekocht voor het onderwijsprogramma.

duiken in kreta - Dive2gether - sponsoring Gravure85
Boeken voor onderwijs

“Op vakantie genieten we van de Middellandse zee. We dragen dan ook graag ons steentje bij aan het instandhouden van de prachtige onderwaternatuur,” vertelt Monica. “We hebben veel gezien en veel geleerd op Kreta. Wist je bijvoorbeeld dat 73 % van de zuurstof op aarde afkomstig is van zeeorganismen? Zeegras wordt wel hidden forest of the Mediterranean Sea genoemd. Iedereen weet hoe belangrijk het tropische regenwoud is, maar het belang van zeegras voor onze zuurstofvoorziening is vrij onbekend.”

duiken in kreta - Dive2gether - sponsoring Gravure85
Onderzoek naar de groei van een zeegrasveld op Kreta

 

Meer weten over duiken bij Dive2gether?

Gravure85 heeft duurzaamheid hoog in het vaandel staan. “We zijn lid van Blauwzaam en steunen elk jaar een goed doel rond het thema Natuur”, aldus Monica.

Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 232 recensies
Stephanie Van der K.
Erg tevreden over de kwaliteit en de communicatie! Dank!
Reactie van de eigenaar:Bedankt Stephanie, communicatie is een 2-weg proces, jij ook bedankt. Samen hebben wij er een mooie Award van gemaakt.
D. F.
Ik kon nog dezelfde dag terecht, er werd goed meegedacht en het verliep allemaal zeer vriendelijk. Kortom, zeker een 5 sterren-review waard!
Reactie van de eigenaar:Bedankt voor jouw positieve review, maar voor iedereen die dit leest, als het kan hebben wij graag wel een paar dagen speling. Niet alles kunnen wij in 1 dag klaar hebben.
Robin de B.
Super mooie aluminium labels met ons logo en QR code heel blij met het eind resultaat
Reactie van de eigenaar:Fijn om dat te lezen Robin, een QR-code op je merklabel kan het bezoek aan je website veel goed doen. Graag tot een volgende keer Groeten Ernst
De laatste blogs
Kunststof plaatjes op maat om zelf te graveren

Plaatjes op maat om zelf te graveren

Graveert jouw bedrijf plaatjes, maar hebben jullie geen machine die groot en sterk genoeg is om die plaatjes uit te snijden? Overweeg dan een voorraad van plaatjes in veel gebruikte maten. Zo kun je sneller leveren aan je klanten.

Lees meer >