Zoeken

Graveren van aangeleverde voorwerpen

Wil je zelf voorwerpen aanleveren om te laten graveren? Dat kan bij Gravure85. Je kunt bijvoorbeeld een logo, een schaalverdeling, een naam, een afbeelding of de datum van een jubileum laten graveren. Ook kan je RVS graveren.

Een paar voorbeelden van onze gravures op aangeleverde voorwerpen:

  • Schaalverdeling op pijpen, linialen en andere machineonderdelen
  • Logo op 24-karaats gouden smartphonehoesjes als exclusief relatiegeschenk
  • Logo op bamboeplankjes en houten snijplanken voor horeca
  • Logo of namen lasergraveren  op RVS bestek voor een jubileumdiner
  • Logo op USB-sticks van een school om te voorkomen dat ze per ongeluk meegenomen worden

Graveren bestek swinckels

Zijn er ook voorwerpen die jullie niet graveren?

Jazeker. Onze graveermachines kennen technische beperkingen qua formaat, materiaal en tekening. Verder graveren we geen unieke stukken met een grote (emotionele) waarde. Dergelijke voorwerpen kun je beter met de hand laten graveren.

Ik denk erover om eigen voorwerpen te laten graveren, wat moet ik dan doen?

nor

Het handigst is als je contact met ons opneemt. Dan hebben we een paar gegevens nodig, bijvoorbeeld:

  • Wat voor voorwerp is het?
  • Wat zijn hoogte, breedte en lengte?
  • Welk materiaal is het?
  • Wat voor afbeelding wil je laten graveren?
  • Om hoeveel stuks gaat het?

Vooraf maken we altijd een testgravure, daarvoor hebben we een extra exemplaar van je voorwerp nodig. Verder is het handig om te weten dat het risico bij jullie blijft liggen. We werken altijd zorgvuldig, maar er kan toch wat misgaan.

 

Wil je meer weten over het graveren van aangeleverde voorwerpen?

Neem dan vrijblijvend contact op. Dan bekijken we samen wat er mogelijk is.

Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 232 recensies
Sabine de K.
Hele fijne service en goed advies !
Reactie van de eigenaar:Bedankt Sabine, altijd fijn om dat te lezen. Voor veel klanten die bij ons komen is het de 1ste keer dat men iets van graveerwerk of een gedenkteken wil bestellen. Goed overleg en advies zijn dan essentieel.
Stephanie Van der K.
Erg tevreden over de kwaliteit en de communicatie! Dank!
Reactie van de eigenaar:Bedankt Stephanie, communicatie is een 2-weg proces, jij ook bedankt. Samen hebben wij er een mooie Award van gemaakt.
Arjan E.
Wat een ontzettend goede service. Ik kan iedereen Gravure85 van harte aanbevelen. De belofte van snelle levering is dubbel en dwars waargemaakt. Het concept was binnen een dag gemaakt en een dag later was de levering binnen. Ze zijn goed benaderbaar via telefoon en email.
Reactie van de eigenaar:Dank je wel Arjan, ja ik denk dat communicatie van essentieel belang is om tot een goed resultaat te komen en de klant tevreden te maken. Wij hebben gelukkig medewerkers die er trots op zijn als zij de wensen van de klant kunnen vertalen naar een mooie gravure. Dat geeft heel veel voldoening aan onze mensen. Groeten Ernst
De laatste blogs
Kunststof plaatjes op maat om zelf te graveren

Plaatjes op maat om zelf te graveren

Graveert jouw bedrijf plaatjes, maar hebben jullie geen machine die groot en sterk genoeg is om die plaatjes uit te snijden? Overweeg dan een voorraad van plaatjes in veel gebruikte maten. Zo kun je sneller leveren aan je klanten.

Lees meer >